Ayakkabı Bakımı (Lostra)

Ayakkabı Bakımı (Lostra)

Sürekli Kullandığımız ayakkabılarımız zaman içerisinde eskimeye, yıpranmaya, koku yapmaya başlar ve bir süre sonra kalitesi düşmeye başlar.  Bu gibi durumlarda kalite standardını yükseltmek amacıyla yeniletmek, bakımını yaptırmak gerekmekedir. Ankara Ayakkabı Bakımı firması olarak ayakkabılarınız için en kaliteli malzemelere boya, cila, temizleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 

Ankara Ayakkabı Bakımı firması olarak ayakkabılarınızın ilk günkü gibi şekle dönüşmesini sağlıyoruz. Firmamızca ayakkabılarınıza uygun kaliteli 1.sınıf boyalar ve cilalar kullanılmaktadır. Nubuk, Süet, Spor, Bot, Deri gibi her marka ve çeşit ayakkabılarınızın bakım hizmetlerini profesyonel ve teknik kadromuzla yerine getiriyoruz. 

Ayakkabı bakımı hizmetleri profesyonellik ve ince işçilik gerektiren işlemler olup bu konuda kendini yetiştirmiş olan personellerimiz bulunmaktadır. Gönül rahatlığı ile ayakkabılarınızı bizlere teslim edebilir ve işlemler sonucundada ayakkabılarınızın ilk günkü gibi görünümüne sahip olmasını sağlayabilirsiniz. 

Firmamızın yapmış olduğu ayakkabı bakımı (lostra) işlemleri sonucunda sizler bile ayakkabılarınızın ne kadar güzel bir şekilde bakımının yapıldığına inanamayacaksınız. Bu konuda çok iddialıyız. Sizleri her zaman bekleriz. Hedefimiz her zaman olduğu gibi sizlerin bizlerden memnun kalmasıdır. Etiketler:
Ankara Ayakkabı Bakımı (Lostra), Çankaya, Ayrancı, Öveçler, Dikmen, Hoşdere, GOP, Oran, Çukurambar, Balgat, Tunalı Caddesi, Esat ve Seyranbağları, Sokullu
Resim Galerisi
Copyright - 2021  |  Ayakkabı Hastahanesi
Yukarı