Süet-Nubuk Deri Ayakkabı Bakımı

Süet-Nubuk Deri Ayakkabı Bakımı

Nubuk Deri Nedir?

Büyük baş hayvanların derilerinin yüzeylerinin zımparalanması sonucunda elde edilen ve kadifemsi görünen deri türlerine Nubuk Deri denir. Genellikle nubuk ve süet deri birbiri ile karıştırılmaktadır. Süet deriler daha çok zımparalanarak elde edilmiş deri türleridir.  Aynı zamanda Nubuk deriler cilt kısmı hassas olduğu için diğer deri tiplerine göre hassas olan deri türleridir. Ankara Nubuk Ayakkabı bakım hizmetlerini temiz ve titiz işçilikle yerine getirmekteyiz. 

Nubuk Deri Ayakkabı bakımı;

Nubuk derilerin temizleme işlemi sırasında ilk önce yapılması gereken üzerindeki tozlardan ve kirlerden arındırılması dır.

Fırçalar ve hassas zımparalarla temizleme işlemleri gerçekleştirilir. Tabiki çok fazla bastırma işlemi yapılmadan bu işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanmalıdır.  Ankara Nubuk Deri Ayakkabı bakım firması olarak profesyonel şekilde bakım hizmetlerini yerine getirmekteyiz. 

Süet Deri nedir?

Süet deriler nubuk derilerin normalden daha fazla zımparalanması sonucu elde edilen derilerdir. Suyu diğer deri türlerine göre daha hızlı emen derilerdir. Süet Deri Ayakkabı Bakım işlemleri titizlikle yapılmalıdır. 

Nubuk Deri Ayakkabı bakımı;

Ankara da Süet Deri Ayakkabı bakım işlemlerini en iyi ve en mükemmel şekilde yerine getirmekteyiz. 

 Etiketler:
Ankara Süet-Nubuk Deri Ayakkabı Bakımı, Çankaya, Ayrancı, Öveçler, Dikmen, Hoşdere, GOP, Oran, Çukurambar, Balgat, Tunalı Caddesi, Esat ve Seyranbağları, Sokullu
Resim Galerisi
Copyright - 2021  |  Ayakkabı Hastahanesi
Yukarı